Bize Ulaşın

Hakkımızda

Dijital iletişim de dahil olmak üzere isaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla servis ve bilgi içerik saglayicilar tarafindan eser sahipleri ile baglantili hak sahiplerinin bu Kanunda taninmis haklarinin ihlâli halinde, hak sahiplerinin basvurulari üzerine ihlâle konu eserler içerikten çikarilir.Bunun için haklari olan gerçek veya tüzel kisi öncelikle bilgi içerik saglayicisina ulaşmalıdır.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan .yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, aşağıdaki formdan bize ulaşabilirler.

Sitemizdeki İceriklerden Aldıgınız Bilgiler ve İndirdiginiz Programlardan Sitemiz Sorumlu Olmayacaktır.

Sitemiz 2011 yılında kurulmuştur,yer alan yazılar genelde bilgilendirme amaçlı konuları içermektedir.
Uyar ve Kaldır uygulaması benimsenmiştir,iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilir ya da aşağıdaki formdan mail atabilirsiniz.
Sitemiz hiç bir dosyayı barındırmamaktadır,eser sahipleri istediklerinde aşağıdaki formdan bildirimde bulunduklarında 72 Saat içinde söz konusu konu ya da eserlerin sunumları siteden kaldırılır…Şimdiden Teşekkürler….

 

Telif Hakları Kanunu

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.
* 5651 sayılı yasanın 5. maddesinin 2. fıkrasına göre ” Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.”
* 5651 sayılı yasanın 9. maddesinin 1. fıkrasına göre ”İçerik nedeniyle hakları ihlâl edildiğini iddia eden kişi, içerik sağlayıcısına, buna ulaşamaması halinde yer sağlayıcısına başvurarak kendisine ilişkin içeriğin yayından çıkarılmasını ve yayındaki kapsamından fazla olmamak üzere hazırladığı cevabı bir hafta süreyle internet ortamında yayımlanmasını isteyebilir. İçerik veya yer sağlayıcı kendisine ulaştığı tarihten itibaren iki gün içinde, talebi yerine getirir. Bu süre zarfında talep yerine getirilmediği takdirde reddedilmiş sayılır.”
* Aynı kanununun (5651 sayılı kanun) 9. maddesinin 4. fıkrasına göre ” Sulh ceza hâkiminin kararını bu maddede belirtilen şartlara uygun olarak ve süresinde yerine getirmeyen sorumlu kişi, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır. İçerik veya yer sağlayıcının tüzel kişi olması halinde, bu fıkra hükmü yayın sorumlusu hakkında uygulanır.”( Yayın Sorumluları Facebook, google, yahoo,movshare )
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirler.
Bizimle iletişim kurarken lütfen şunları göz önünde bulundurunuz: – Sitemizde yer alan videolar; facebook, google, yahoo, movshare vb. video sitelerinde barındırılmaktadır, tamamen kaldırılması ancak bahsi geçen site yönetimlerinin elindedir. – Gönderdiğiniz maillerdeki bilgiler yanlış olabilir. (Sahte bilgiler, Gereksiz Bilgiler vs.) bu sebeple tüm bilgilerinizi tam olarak yazınız. Aksi taktirde dikkate alınmayacaktır. – Hak sahibi olduğunuzu iddia ettiğiniz bir film, belgesel için firmanızın, şirketinizin web sitesinde, filmin telif hakkına sahip olduğunuza dair içerik bulunmasına dikkat edin.

Sitemizdeki İceriklerden Aldıgınız Bilgiler ve İndirdiginiz Programlardan Sitemiz Sorumlu Olmayacaktır.

[contact-form subject=’herkesgibi.com İLETİŞİM FORMU’][contact-field label=’Adınız’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Mail Adresi’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’İletiniz’ type=’textarea’ required=’1’/][contact-field label=’Website’ type=’url’/][/contact-form]

“Bize Ulaşın” için bir yanıt

  1. 4.Sınıf Kuşların Dili Şarkısı dinle indir dosyasını bulamıyorum tazelermisiniz teşekkürler

Yorumlar kapatıldı.