Yıldız Teknik Üniversitesi 2014 Bahar Şenlikleri Programı YTÜ

2014 Üniversite Bahar Şenlikleri
2014 Üniversite Bahar Şenlikleri

 Yıldız Teknik Üniversitesi 2014 Bahar Şenlikleri Programına Ulaşmak için hemen başlığa tıklayınız.

 Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar şenliklerine hazır mısınız?

Vizeler, finaller derken yorucu, ağır bir dönemi daha bitiriyoruz. Bu kadar şeyin üstüne eğlenmek sizin de hakkınız.

 Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Şenlikleri Hakkında

Bahar şenlikleri ne zaman yapılacak? Program henüz yayınlanmadı ama şenlik programı yayınlanır yayınlanmaz sizinle bu sayfadan paylaşılacak. Bahar şenliği programına kimler katılıyor, bahar şenlikleri biletleri nerede satılıyor, Bahar şenlikleri etkinlikleri ücretli mi, bahar şenliği etkinliklerine nasıl giderim?  Bu soruların tüm cevabı etkinlik programı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada yer alacaktır. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bahar aylarının eşsiz gecelerini süsleyen bahar şenliği konserlerine bu sene hangi sanatçıların geleceği merak konusu.

 Yıldız Teknik Üniversitesi Bahar Şenlikleri hakkında detaylı bilgi burada yayınlanacaktır.

Diğer Üniversitelerde düzenlenen bahar etkinlikleri ile ilgili bağlantılara da sitemizden ulaşabilirsiniz. Üniversite Bahar Şenliklerinde kimler sahne alıyor, hangi etkinlikler var, tüm bu bilgilere en ayrıntılı biçimde ulaşmak için bizi takip edin.

Etkinlikler iptal olursa da bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.


Herkes eğlenceli, bomba gibi etkinliklere hazırlanıyor. Canlı canlı konserler, tiyatro etkinlikleri…Sıcakların gelişiyle, amfilerden ve dersliklerden çıkarak; paylaşımı, birlikteliği, üretimi ve amatör ruhu hep beraber yaşayıp eğleneceğiniz şenlikler sizi bekliyor. Her zamankinden daha özgün, daha canlı, herkesin kaynaştığı, öğrenciliğin en güzel anları…

Konaklama bilgileri , etkinlik ayrıntıları, nerede ne zaman yapılacağı hakkında bilgiler eklendikçe sizinle paylaşılacaktır.

Şenliklerin vazgeçilmez unsurlarından olan turnuva ve şişme oyunlar, lunapark etkinlikleri olmasın mı? Uzun gecelerin verdiği serinliği, hep beraber sahnelerin önünde heyecanla yaşayacağız. Okulun sınav, vize stresinden uzaklaşıp, özgürlüğünün tadına varacağız. İş hayatına başlamadan önce yaşanacak en güzel günler bu etkinliklerin olduğu günlerdir.Emin olun siz de okulu bitirdikten sonra bu günleri özlemle anacaksınız. En iyisi siz tadını çıkarın.

 

FESTİVALLERDE YAŞANANLAR ÜZERİNE KİŞİSEL FİKİRLER:

Festivallerin denk geldiği zamanlar, öğrencilerin okulda en çok bekledikleri tarihleri temsil eder, kızlar varsa erkek arkadaşları ile vakit geçirmeyi ister, başka kızlara bakmamaları için bütün kızlardan daha güzel olmaya çalışırlar, erkekler kız arkadaşlarının aşklarından yanıp tutuşmadıkça doymaz bir iştah ile yeni kızları gözden geçirmeden edemez. İçecekler tükenir bol bol, sanki başka günler yokmuş gibi, yeni ilişkiler başlar, yeni arkadaşlıklar. Konserde yanyana durduğunuz kişi ile birden çok samimi olursunuz, ya da asosyal bir yapıda iseniz dışardan eğlenen arkadaşlarınıza imrenerek bakar, biri bir ortama girse de bizi de alıp götürse hayali ile yanıp tutuşursunuz. Cep telefon numarasını alamadığınız karşı cinsleri bir daha ne zaman görürüm acaba sorusu kafanızı kurcalar sürekli. Facebook adresini ararsınız belki sadece ismini bildiğiniz, ortak arkadaşımız olsa diye dua ettiğiniz kişinin. değil mi? Kısaca özeti budur. He bu arada diş hekimliği ve tıp fakültelerinin genelde final ya da vize günlerine denk gelir bu günler nedense 🙂

 

 

İŞTE FESTİVALLERDE MERAK EDİLEN BAZI SORULAR:

Gösteriler ne zaman başlayacak,konserlerde kimler sahne alacak, hangi sahnede hangi sanatçılar olacak, öğrencilerin takip edecekleri stand up gösterileri, sergiler, çalışmalar. Etkinliklere nasıl katılabilirsiniz, sahnede nasıl yer alabiliriz, konser verebilir miyiz, hangi gruplar yer alacak, bizim grupta sahneye çıkabilir mi?

Nerede,ne zaman yapılacak, afişler, videolar, filmler, konserler, etkinlikler, çalışmalar, mekan, biletler, bilet, kampüs, yerleşke, meslek yüksekokulu, ticaret lisesi, anadolu lisesi,endüstri meslek lisesi,  performans, canlı, live, spring fest, university, video, excercises, place, time, festival…

Festival alanlarındaki gençlerdenbir kesit
Festival alanlarındaki gençlerden bir kesit

DİĞER üniversite bahar ETKİNLİKLERİNE ULAŞIN

Sitemizdeki diğer içerikleri ve etkinlikler hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Twitter adresimizden bizi takip edebilirsiniz.
Google Plus Hesabımız
Facebook Sayfamız 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir